Mācību gads skolā noslēdzies

Atpakaļ

Šīs nedēļas pirmajā darba dienā ‘iekrita’ mācību gada noslēgums – neierasti kaut ko beigt sākumā. Patiesībā – nosvinēt labu nobeigumu. Svinībām der arī pirmdiena!

Ar gandarījumu par to, ko esam sasnieguši katrs, un ne sarunām par ‘nenotikušo dzīvi’ attālināto mācību dēļ, centāmies, lai ikviens no mums vasarā iesoļotu ar labu sajūtu. Viens secīgs posms atkal ir noslēdzies, varam svinēt savas personīgās uzvaras un plānot, ko tālāk darīsim citādāk.

Skola saka paldies katram skolēnam, kurš savu darbu darīja pēc labākās sirdsapziņas. Skola ir visi skolotāji kopā, kuri darīja labāko, ko spēj mainīgajos mācību gada apstākļos. Katrs skolēns ir ģimenē – paldies katrai ģimenei par uzticēšanos un sadarbību!

Strenču pamatskolā savu klasi šajā mācību gadā ar ‘zelta’ un ‘sudraba’ liecību beidz vairāk skolēnu kā ierasts. Kopā ar skolēniem un viņu ģimenēm priecājamies par 7 ‘zelta’ liecību saņēmējiem: Džonatans Balodis, Lauma Emīlija Bičevska, Eduards Palejs, Evelīna Baņņikova, Elīna Ose, Elīza Ziediņa, Agate Katrīna Cepeļeva.

‘Sudraba’ liecības mācību gada noslēgumā saņem 20 jaunieši: Artūrs Davidčuks, Marta Kate Markova, Radions Tēbergs, Sandijs Gurcevs, Aleksandra Karnāte, Dārta Magdalēna Kondriča, Dāvis Miza, Sāra Miza, Kristens Šurma, Mārcis Prauliņš, Marta Zvejniece, Luīze Amanta Āboltiņa, Jasmīne Jirgensone, Karlīna Nīmane, Laima Lūcija Dauvarte, Sandris Krastiņš, Marta Marena, Adrians Nikels, Mārtiņš Ūburgs, Karina Kostjukeviča.

Ar lielām konkursu sponsoru dāvanu somām mājup devās daļa  7.klases skolēnu, kuri inženierzinību mācību ietvaros visu gadu konstruēja, modelēja, piedalījās koka auto modeļu sacensībās, kā arī LU Cietvielu un fizikas institūta konkursā “Saules kauss”. Tāpat esam lepni, ka pirmo reizi skolu atklātajā valsts dizaina un mākslas olimpiādē pārstāvēja 8 jaunieši. Ekselences balvas olimpiādē ieguva 2 finālisti – Evelīna Baņņikova un Adrians Nikels. Ar jauniešiem kopīgo ceļu mācību gada laikā gāja un iedvesmoja skolotājs Juris Alps.

Paldies Strenču novada domei par iepriecinājuma dāvanām godināmajiem!

Skola vēl labu atpūtu vasarā. Tiekamies spēka, prieka un apņēmības pilni 1.septembrī!!!