Līdz 11.oktobrim turpinās darba devēju pieteikšanās dalībai NVA Vakanču gadatirgū Smiltenē

Atpakaļ

Līdz šī gada 11.oktobrim darba devēji vēl var pieteikties dalībai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vakanču gadatirgū, kas šī gada 31.oktobrī no plkst. 12.00 līdz 15.00 norisināsies Smiltenes pilsētas Kultūras centrā (Gaujas iela 1, Smiltene).

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

NVA Vakanču gadatirgum Smiltenē jau ir pieteikušies tādi darba devēji kā DEPO DIY, G4S Latvia, Metāldekors, Nacionālie bruņotie spēki, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, Rimi LatviaSmiltenes PiensValmieras stikla šķiedraVTU Valmiera, darba meklētajiem piedāvājot vairāk nekā 170 brīvās darba vietas.

Pieteikties NVA Vakanču gadatirgum Smiltenē darba devēji var līdz šī gada 11.oktobrim, aizpildot anketu, kas atrodama NVA tīmekļvietnē, un nosūtot to uz e-pastu Valmiera@nva.gov.lv vai sazinoties ar NVA Valmieras filiāles Valmieras klientu apkalpošanas centra nodarbinātības organizatori Antru Tomu (tālr. 64220764, mob. 26480777, e-pasts Antra.Toma@nva.gov.lv), NVA Valmieras filiāles Smiltenes klientu apkalpošanas centra nodarbinātības organizatori Unu Eglīti (tālr. 64714006, mob. 26195698, e-pasts Una.Eglite@nva.gov.lv) vai NVA Valmieras filiāles Valkas klientu apkalpošanas centra vadošo nodarbinātības organizatori Lindu Ščerbani (mob. 25685261, e-pasts Linda.Scerbane@nva.gov.lv).

Lai darba devējiem palīdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu, NVA ik gadu visos valsts reģionos organizē Vakanču gadatirgus. Šopavasar NVA rīkotie Vakanču gadatirgi ir notikuši Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē un Rīgā, savukārt sadarbībā ar Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fondu Valgā tika rīkots “Livonijas darba gadatirgus 2019”. Rudenī, 26.septembrī, Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES projekta ietvaros norisinājās NVA tiešsaistes darba diena “Darbs un karjera Latvijā 2019”.​