Leģendu naktī Jērcēnmuižā

Atpakaļ

2020.gada Leģendu nakts Jērcēnmuižā notika jau devīto reizi. Vakara tumsā muižas pagalmā un Freileņu mājas logos iemirdzējās svecīšu liesmas un, slēpdamies aiz parka vecajiem kokiem, pār pamali cēlās liels, oranžs mēness, radot sevišķu noskaņu šajā klusajā un siltajā rudens vakarā.

Jērcēnmuižas Mednieku namā tika atklāta jērcēnieša Edgara Vaivada fotogrāfiju izstāde. Pirmo reizi fotoaparātu rokā Edgars paņēmis piecu gadu vecumā, bet tā pa īstam fotogrāfijas pasaulē nonāca, darbojoties klubā “Multiklubs”, kur sāka iemūžināt bildēs koncertus, pasākumus un cilvēkus. Laika gaitā fotogrāfija ir kļuvusi par Edgara profesiju un hobiju, iemūžinot bildēs cilvēkus, viņu dzīves nozīmīgākos notikumus, sportu kā arī sev tik mīļo dabu. Izstādi iespējams apskatīt līdz 31.decembrim, iepriekš piesakoties  pa mob. 28645054.

Jērcēnmuižas Freileņu mājā ar  Aleksandra Čaka dzejas izrādi “Iedomu spoguļi” mūs priecēja Mārtiņš Vilsons. Oktobris ir Čaka jubilejas mēnesis, savukārt Čaka dzeja ir uzrunājoša, tā bija tik iederīga mūsu šī gada Jērcēnmuižas Leģendu naktī.

Paldies visiem, kuri atnāca un bija kopā ar mums šajā tik citādajā Leģendu naktī. Sakarā ar  valdības noteiktajiem pulcēšanas noteikumiem, ierobežoto vietu skaita dēļ nācās arī atteikt koncerta apmeklējumu interesentiem, ceram uz tikšanos nākamā gadā un arī  citos Jērcēnmuižas pasākumos!

                                                Ilvija Ķimse Jērcēnu pagasta bibliotēkas vadītāja –bibliotekāre