Latvijas Tekstils informē

Atpakaļ

Strenču novada uzvarētāja – Annija Ence
Apsveicam!

Iepazīsties ar fotokonkursa uzvarētājiem un skaistajiem novadu maisiņiem Latvijas simtgades dāvanām. Visus uzvarētājus apskaties albumā: http://ej.uz/uzvaretaju-bildes
Savukārt, citu novadu bildes apskatīt un balsot par tām tepat Facebook, vari šeit: http://ej.uz/novadu-bildes

Kad šos maisiņus varēs iegādāties un kāpēc?
Mēs, Latvijas Tekstils komanda par godu LV100 gribam radīt tieši 119 auduma maisiņus ar tiem skatiem no katra novada un pilsētas Latvijā, kas visskaistāk, visprecīzāk un vissulīgāk raksturotu tieši konkrēto novadu no Salacgrīvas līdz Bauskai, no Nīcas līdz Alūksnei, no Dagdas līdz Dundagai..
Tika veidots fotokonkurss, kur sava novada bildes varēja iesutīt jebkurš 119 Latvijas novadu iedzīvotājs un pēcāk ikviens varēja balsot tepat Facebook. Balsojumam noslēdzoties, uzvarētāja bildes auduma maisiņa makets ir izvietots šajā galerijā.
Tā kā visus maisiņus nevarēsim radīt uzreiz, tie taps visa gada garumā, bet ļoti cerām, ka līdz 2018.gada 4.maijam visu novadu un pilsētu īpašie auduma maisiņi būs gatavi!
Seko informācijai un maijā tiec pie sava novada auduma maisiņa!