“Latvijai – 100. Domā. Izzini. Stāsti!” 2.kārta

Atpakaļ

Erudītie un Radošie!

Ar prieku paziņojam, ka ir sākusies konkursa otrā kārta “Latvijas simtgade. Vietas”
Konkurss norisināsies no 2018. gada 23. aprīļa līdz 18. maijam.

Lursoft sadarbībā ar Kultūras informācijas sistēmu centru ikvienu publisko bibliotēku lasītāju aicina piedalīties konkursā “Latvijai – 100. Domā. Izzini. Stāsti!” un laimēt noderīgas balvas – biļetes uz dažādiem kultūras pasākumiem un dāvanu kartes.

Latvija var lepoties ar saviem cilvēkiem, vietām un arī notikumiem, tāpēc katra no konkursa kārtām veltīta vienai no šīm tēmām, gaidot Latvijas simtgadi, izceļot saulītē valsts svarīgākos un atmiņā paliekošākos notikumus, spilgtākos cilvēkus un nozīmīgākās vietas.

Laika posmā no 2017. gada 6.novembra līdz 2018. gada 23.novembrim ikviens publisko bibliotēku lasītājs aicināts pierādīt savu erudīciju un radošumu, piedaloties kādā no konkursa kārtām, bet vislabāk – visās trīs kārtās.

Kā piedalīties konkursā:

  • Esi radošs un vēlies izpausties rakstiski, iesūti konkursam eseju.
  • Savukārt savu erudīciju vari pierādīt, atbildot uz 10 jautājumiem par konkursa attiecīgās kārtas tēmu.

Pirms piedalies konkursā, izlasi tā Nolikumu.

! Ielāgo, ka atbildēt uz konkursa erudīcijas jautājumiem vai pievienot eseju vari tikai publiskajās bibliotēkās.