LABO DARBU finālisti

Atpakaļ

Mazliet vairāk prieka šajā laikā ir tieši tas, kas nepieciešams! Atbalstot Latvijas Olimpiskās Komitejas rīkoto sacensību “Sporto visa klase” uzdevumu “Labie darbi”, Kārums izaicināja 3. klašu skolēnus iepriecināt apkārtējos, iemūžināt jaukos žestus un nodot mūsu vērtēšanai.

Strenču pamatskolas 3.klase “Sporto visa klase” projektā iesaistījusies otro gadu. Kopš decembra vidus aktivitāšu veikšana klasei kopā bija apgrūtināta. Pēc atkal satikšanās skolā martā 3.klase kopā ar audzinātāju Gintu Ūburgu iesaisījās “Labo darbu” akcijā. Skolēni darbiņus veikuši gan individuāli, gan visi kopā. Sāra apņēmīgi noformēja klases telpas logus Lieldienu noskaņās. Aleksandra iepriecināja vientuļu kundzi, salasot un uzdāvinot pirmos pavasara ziedus – sniegpulkstenīšus. Miks aicināja omi uz mežu kopā nūjot. Dārta pagatavoja un nosūtīja vecvecākiem vakariņas. Savukārt klase visi kopā, atsākoties klātienes mācībām, nolēma iepriecināt skolas biedrus un pirmsskolas audzēkņus, sakopjot skolas rotaļu laukumu.

Projekta klases visā Latvijā sūtīja savu paveikto Kāruma konkursam. Pašreiz konkursa rīkotāji izvēlējušies 10 finālistus, kuru vidū ir arī mūsējie.

Balsot par labajiem darbiem varam šeit: https://m.facebook.com/karumslatvija/albums/3992933534104630/

Izpēti galeriju, balso par savu favorītu, izmantojot “emoji” pie bildes, un laimē Kārums gardumus savai ģimenei! Arī 5 klases no 10 finālistēm iegūs garšīgas balvas no Kārums!

Lai katram no mums prieks vairot labo!!!