Kultūras ministrijas PATEICĪBA

Atpakaļ

Strenču novada pašvaldība ir saņēmusi Kultūras ministrijas PATEICĪBU par nozīmīgu ieguldījumu Baltijas ceļa trīsdesmitgades programmmas veidošanā.

“Šogad Baltijas ceļa trīsdesmitgade ir viens no Latvijas valsts simtgades programmas notikumu stūrakmeņiem, uzsverot un atgādinot šīs unikālās akcijas nozīmi Latvijas valstiskuma atjaunošanā. Lai atzīmētu Baltijas ceļa 30 gadu jubileju, laikā ap zīmīgo 23. augustu visā Latvijā norisinājās plaša kultūras, vēsturisko notikumu atceres, izglītojošu, izklaides un sporta pasākumu programma, kas daudzviet Latvijā un ārvalstīs turpināsies līdz gada beigām.

Izsakām pateicību par jūsu ieguldījumu un dalību šo svētku īstenošanā, kuplinot norišu programmu un atgādinot Baltijas ceļa nozīmi vietējā un starptautiskā mērogā,” raksta Kultūras ministrijas Valsts sekretāre D.Vilsone.