Konkurss “TALSI UZDOD TONI 2019”

Atpakaļ

AICINĀM PIEDALĪTIES LATVIJAS MĒROGA JAUNO VOKĀLISTU 10 GADU JUBILEJAS KONKURSĀ! PIETEIKŠANĀS KONKURSA MĀJAS LAPĀ WWW.TALSIUZDODTONI.LV LĪDZ 20.MAIJAM! KONKURSĀ AICINĀTI PIEDALĪTIES SOLISTI, DUETI, TRIO UN POPGRUPAS, KURI DZIED PASAULES POPULĀRAJĀ, JEB ESTRĀDES ŽANRĀ.

Konkurss “TALSI UZDOD TONI 2019” notiks 1.jūnijā Talsu tautas namā un tas ik gadu Talsos pulcē jaunos pasaules populārās mūzikas žanra dziedātājus vecumā no 4- 20 gadiem. Konkurss kļuvis pars stabilu tradīciju mūsu Talsu pilsētā un ir populārs visā Latvijā, par ko liecina lielais dalībnieku un skatītāju skaits. Pagājušajā gadā piedalījās 204 dalībnieki no 20 novadiem. Konkursā savus audzēkņus piesaka spēcīgākie Latvijas pedagogi un krusttēva godā, kā arī žūrijas vadītājs katru gadu ir TV režisors Arvīds Babris, ar kuru kopā dalībniekus vērtē Latvijā labi pazīstami mūzikas un mākslas profesionāļi. Šogad žūrijā, blakus Arvīdam būs Antra Stafecka, Jānis Čubars, Laine Ligere- Stengrevica un Helvijs Stengrevics. Pasākums notiks visu dienu un apmeklētājiem tas ir bezmaksas. Ik gadu konkursa fināls pulcē ļoti daudz Talsu novada iedzīvotājus, jo tas skatītājus piesaista ar savu izklaidējošo un profesionāli muzikālo programmu, kuru papildina žūrijas komantāri, kas konkursa jauno dalībnieku motivē tālākai sava talanta attīstībai.

1.JŪNIJĀ BRAUCIET DZIEDĀT UZ TALSIEM!

NOLIKUMS_2019_TALSI_UZDOD_TONI