Konkurss noslēdzies!

Atpakaļ

Strenču novada dome  decembra nogalē aicināja radīt svētku sajūtu kopā, izsludinot skaistāko Ziemassvētku noformējumu konkursu “Izgaismosim Strenču novadu!” Konkursā kopīgi meklējām skaistāk izrotātos objektus Strenču novadā. Fotogrāfijās fiksētos objektus aicinājām vērtēt Tūrisma informācijas centra Facebook kontā. Paldies visiem, kuri iesaistījās šajā aktivitātē! Konkurss ir noslēdzies.

71 balsi ieguvusi Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca. Staltie rūķi, krāšņi rotātās egles un krāsainie akcenti pie nodaļām iepriecināja gan pacientus, gan slimnīcas viesus. Paldies Agnijai Strautai par iesūtītajām fotogrāfijām!

50 balsis ieguvusi Andersonu ģimene Pulkveža Zemitāna iela 17, Strenčos. Viņu mājas logos mītošie mīlīgie rūķi un krāšņā eglīte priecēja ikvienu garāmgājēju.

48 balsis ieguvusi Grietenu ģimene Gaujas ielā 2, Jaunklidzī. Viņu mājas zeltaini mirdzoši izrotātā apkārtne pamanāma jau no krietna attāluma.

46 balsis ieguvusi Beišu ģimene Slimnīcas ielā 14a, Strenčos. Tādam krāšņumam grūti paiet garām, jāapstājas un jāpapriecē acis.

34 balsis ieguvusi Liene Apsīte Rīgas ielā 16, Strenčos. Šī krāšņi rotātā māja un lampiņām izgaismotais žogs iepriecināja ikvienu garāmgājēju un Strenču pilsētas viesi.

Paldies skaisti izrotāto īpašumu saimniekiem! Paldies visiem balsotājiem, kuri palīdzēja šo īpašumu saimniekiem nopelnīt dāvanu kartes!