Katapulta Plostnieku svētkos, diemžēl, nebūs

Atpakaļ

Esam saņēmuši vēstuli no katapultas piedzīvojuma organizatoriem. Dažādu paredzētu un neparedzētu apstākļu un tehnisku jautājumu dēļ viņi tomēr nevar ierasties. 
“Es novērtēju Jūsu atsaucību un pretimnāšanu. Es ļoti atvainojos par sagādātajām neērtībām. Lai Jums viss izdodas!” novēl Jānis, katapultas piedzīvojuma organizators.

Gaujas plostnieku svētku laikā būs iespēja izmēģināt jaunas izjūtas, izbaudot katapultu. Tu izbaudīsi paātrinājumu un uzlidosi debesīs, kam sekos atrašanās bezsvara stāvoklī, brīvais kritiens atpakaļ un šūpošanās gumijās. Lidojuma augstums 18 metri. Katapulta būs noteikti pārsteigums visiem. Cilvēki, kuri paši nav gatavi mēģināt katapultēties, var novērot no malas, kā citi katapultējas, un priecāties kopā ar visiem.  Apkalpojam cilvēkus no 40-110 kg. Strādājam jau 7 gadus un esam pieredzējis kolektīvs. Katapulta būs maksas pakalpojums.