Jērcēnmuiža-Jērcēnu pagasta bibliotēka-informācijas centrs aicina!

Atpakaļ

Atvērto durvju dienas Latvijas pilīs un muižās 2018. gada 24. – 25.maijā. Konkurss skolēniem “Mans biznesa plāns Latvijas pilij vai muižai”

Latvijas Piļu un muižu asociācija un Latvijas Privāto vēsturisko ēku asociācija Eiropas kultūras mantojuma gada ietvaros aicina skolēnus piedalīties aizraujošā konkursā “Mans biznesa plāns Latvijas pilij vai muižai”.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu padziļinātu interesi par kultūras mantojuma objektiem un rosināt interesi par to izmantošanas iespējām mūsdienās. Ar apkārtnes tuvumā esošo muižu izpēti jauniešus vēlamies iesaistīt sava reģiona uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības plānošanā.

Kopā mēs esam 39 Latvijas pilis un muižas. Saraksts ar dalībniekiem atrodams nolikuma beigās un mājas lapās www.pilis.lv un www.lpvea.lv

Nolikums_Jauniešu konkurss-7

Plakāts Atvērto durvju dienām