Jaunumi Vidzemes slimnīcā

Atpakaļ

Konsultēs sirds ķirurgs Ints Putniņš

Lai nodrošinātu ambulatoro pakalpojumu pieejamību tuvāk pacienta dzīves vietai, ar 18. jūliju Valmierā, Vidzemes slimnīcas Konsultatīvajā kabinetā Bastionā, pacientus pieņems sirds ķirurgs Ints Putniņš.

Dr. I. Putniņš medicīnā strādā 20 gadus, kopš 2004. gada ir sertificēts sirds ķirurgs, kurš praktizē un operē Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) Sirds ķirurģijas centrā, un viņa specializācija ir iegūto sirdskaišu ķirurģija. Komandā ar kolēģiem dr. I. Putniņš veicis augstākās sarežģītības sirds operācijas un sirds transplantācijas operācijas.

Dr. I. Putniņš konsultēs pacientus ar šādām sirds saslimšanām:

  • koronāra sirds slimība, kad nepieciešams veikt miokarda revaskularizācijas operāciju jeb t.s. šuntēšanas operāciju

  • sirds vārstuļu pataloģijas, kad iespējams veikt protezēšanas operācijas, kā arī vārstuļu plastikas operācijas

  • galēji smaga sirds mazspēja, kad iespējama sirds mehāniskās palīgcirkulācijas ierīces transplantācija vai sirds transplantācija

  • pēc jau veiktām sirds operācijām (kontroles pacienti).

Speciālista konsultācija ir maksas pakalpojums, cena 40 eiro.

Konsultācijas notiks Valmierā, Konsultatīvajā kabinetā Bastionā, 101. telpā. Nepieciešamības gadījumā operācijas notiks Rīgā, PSKUS Sirds ķirurģijas centrā.

Pieteikšanās uz dr. I. Putniņa konsultāciju: tālr. 64202601, 64202603, elektroniski: www.vidzemesslimnīca.lv/e-pieraksts

Konsultēs bērnu neiroloģe Aiga Zariņa

Lai nodrošinātu valsts apmaksātu ambulatoro pakalpojumu pieejamību tuvāk mazo pacientu dzīves vietai, ar 26. jūliju Valmierā, Vidzemes slimnīcas Poliklīnikā pacientus pieņems bērnu neiroloģe Aiga Zariņa.

Dr. Aiga Zariņa medicīnā strādā jau 24 gadus, praktizē Bērnu Klīniskajā universitātes slimnīcā Rīgā, ir specializējusies bērnu neiroloģijā un pediatrijā. Uz pieņemšanu gaidīti zīdaiņu vecuma pacienti ar dažādām neiroloģiskām problēmām, kā arī neiznēsātie jaundzimušie, kuriem pēcslimnīcas etapā nepieciešams atrasties bērnu neirologa uzraudzībā un kuriem līdz gada vecumam jāveic atkārtota neirosonogrāfiskā izmeklēšana.

Lai saņemtu valsts apmaksātu pakalpojumu, nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums bērnu neirologa konsultācijai un neirosonogrāfijas izmeklējumam.

Pieteikšanās uz dr. A. Zariņas konsultāciju: tālr. 64202601, 64202603, elektroniski: www.vidzemesslimnīca.lv/e-pieraksts

Benita Brila,

Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste,

Mob.t. 29411814