Jaunākā informācija par vakcināciju

Atpakaļ

18.05.2021.

Apstiprina papildu atvieglojumus vakcinētām personām. Vairāk:

Apstiprinātas nākamās priekšrocības vakcinētajiem

17.05.2021.

♦ No 17. līdz 23. maijam turpinās senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta liela mēroga centros no 9:00 – 10:00 dienās, kad centri strādās. Vairāk:

Seniori var vakcinēties bez pieteikšanās  

♦ 21. un 22. maijā Rīgas Centrāltirgū būs iespējams saņemt ražotāja Johnson&Johnson Covid-19 vakcīnu Janssen. Šīs vakcīnas priekšrocība ir tā, ka nepieciešama tikai viena vakcīnas deva. Pieteikties vakcīnas saņemšanai var vietnē manavakcina.lv, pa tālruni 8989, bet seniori var ierasties uz vakcīnas saņemšanu bez iepriekšēja pieraksta abas dienas  no 9:00 – 10:00.  Vairāk:

Centrāltirgū ar Janssen vakcīnu

♦ No 17. maija tiek uzsākta 16-17 gadus vecu jauniešu vakcinācija ar Pfizer-BioNTech vakcīnu Comirnaty. Pieteikties var vietnē manavakcina.lv, pa tālruni 8989, pie sava ģimenes ārsta vai ārstniecības iestādē, iepriekš pārliecinoties, ka vakcinācijas iestādē ir pieejama Pfizer-BioNTech vakcīna Comirnaty. Vairāk:

Jauniešu 16-17 g. vakcinācija

♦ Iedzīvotāji aicināti plānot un nepārcelt 2. vakcīnas saņemšanas laiku. Vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji aicina iedzīvotājus savlaicīgi rēķināties ar 2. vakcīnas saņemšanas vietu un laiku un nepārcelt 2. vakcīnas saņemšanas laiku. Izmaiņas būtu pieļaujamas tikai izņēmumu gadījumos: slimība, pašizolācijas vai karantīnas prasību ievērošana vai neplānots darba komandējums. Vairāk: 

2.vakcīnu devu kārtība 17.05.2021.

♦ Veselības ministrija vakcinētajiem rosina noteikt virkni papildu atvieglojumu. Vairāk:

Priekšrocības vakcinētiem cilvēkiem