Izmaiņas ierakstītu vēstuļu korespondences pasta sūtījumu piegādēs no 14.04.2020.

Atpakaļ

Vēlamies informēt, ka, ņemot vērā apzinātos Covid-19 izplatīšanās riskus, viens no būtiskākajiem riskiem pasta sūtījumu piegādē ir ierakstīto pasta sūtījumu piegāde klienta rokās pret parakstu, tiešā veidā kontaktējoties pastniekam un sūtījuma saņēmējam. Lai maksimāli nodrošinātu Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojuma Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” noteikto ierobežojošo pasākumu izpildi Covid-19 izplatības mazināšanai Latvijas Republikā, VAS “Latvijas Pasts” sākot no 2020.gada 14.aprīļa līdz ārkārtas situācijas beigām ieviesīs izmaiņas ierakstītu vēstuļu korespondences pasta sūtījumu piegādēs.
Vairāk informācijas: Ierakstito_vestulu_korespondences_izmainas
Papildus jautājumu gadījumā, lūdzam zvanīt uz info tālruni nr. 6 7008002 vai sūtiet e-pastu: uznemumiem@pasts.lv

Novēlam saulainas, gaišas un mierpilnas Lieldienas!

Jūsu Latvijas Pasts