Izlozēti Valmieras novada pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstu numuri

Valmieras novada vēlēšanu komisija informē, ka 9.aprīlī tika izlozēti Valmieras novada pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstu numuri.

Valmieras novada pašvaldības vēlēšanām iesniegti 9 saraksti ar kopējo kandidātu skaitu 154, un atbilstoši izlozes rezultātiem 2021.gada 5.jūnija Valmieras novada pašvaldību vēlēšanās kandidāti startēs ar šādiem saraksta numuriem:

1. “Kustība “Par!””
  2. “Valmierai un Vidzemei”
  3. Jaunā VIENOTĪBA
  4. Latvijas Zaļā partija
  5. “Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija
  6. “Latvijas Krievu savienība”
  7. Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
  8. Jaunā konservatīvā partija
  9. “LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA”

Izlozi rīkoja Valmieras novada vēlēšanu komisija. Izloze notika sarakstu iesniegšanas secībā. Šādu kārtību nosaka Pašvaldības domes vēlēšanu likums.

Saraksta izlozētais numurs tiks nodrukāts uz attiecīgās partijas vai partiju apvienības vēlēšanu zīmes. Vēlēšanu zīmes vēlēšanu iecirkņos izsniegšanai vēlētājiem tiks sakārtotas to numerācijas secībā, sākot ar pirmo numuru un beidzot ar pēdējo.

Ar partiju un partiju apvienību iesniegtajiem kandidātu sarakstiem var iepazīties Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā: www.cvk.lv

Plašāka informācija:

Valmieras novada vēlēšanu komisija