Interaktīvās kartes koronavīrusa izplatības izsekošanai

Atpakaļ

Pasaules vadošā ģeogrāfisko informācijas sistēmu (ĢIS) ražotāja Esri pārstāvis Latvijā, uzņēmums Envirotech, aicina vizualizācijās par situāciju Eiropā, saistībā ar aktuālo koronavīrusu Covid –19, izmantot Pasaules Veselības organizācijas (World Health Organization) veidotās informatīvās lietotnes ar interaktīvajām kartēm.

Šajā interaktīvajā kartē regulāri tiek atjaunoti dati, uzskatāmi parādot vietu, kur konstatēta inficēšanās, un statistika par kopējo saslimušo skaitu, nāves gadījumiem un valstu skaitu, kurās apstiprināti inficēšanās gadījumi ar vīrusu.

Vīrusa izplatībai pasaulē var sekot šajā kartē.

Pasaules Veselības organizācija izveidojusi arī atsevišķu informatīvu lietotni Eiropai.

Vīrusa izplatībai pasaulē var sekot šajā kartē.

Šajā interaktīvajā kartē tiek atjaunota informācija par Eiropas valstīm, kur konstatēta inficēšanās, un statistika par kopējo saslimušo skaitu, nāves gadījumiem, kā arī detalizētāka informācija par inficēto iedzīvotāju vecumu un dzimumu, inficēšanās vietu, kā arī slimības izplatības intensitāti.