Informācija pacientiem koronavīrusa infekcijas sakarā

Atpakaļ

Ja jums ir akūta elpceļu  saslimšana: pēkšņs sākums un vismaz viens no simptomiem – paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, elpas trūkums – 14 dienu laikā pēc atgriešanās no Ķīnas vai pēc kontakta ar pacientu, kuram apstiprināta koronavīrusa jeb COVID-19 infekcija, pirms došanās uz NMP un pacientu uzņemšanas nodaļu noteikti konsultējieties ar ģimenes ārstu.

Ja jau esat pie NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas durvīm, vispirms sazinieties ar personālu pa tālr. 29222286 vai 64202602 par tālākiem drošības pasākumiem.

Vidzemes slimnīca, tāpat kā citas ārstniecības iestādes Latvijā, ir izstrādājusi pasākumu plānu sākotnējai rīcībai jaunā koronavīrusa (COVID-19) infekcijas aizdomu gadījumā un attiecīgi ir apmācīts personāls.

Slimību profilakses un kontroles centrs 20.02.2020, plkst 14.00: līdz šim Latvijā nav apstiprināts neviens saslimšanas gadījums ar COVID-19 infekciju.

Vairāk informācijas: https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/757

Veselības pārbaudes – tikai pēc pieraksta

Lai uzlabotu klientu apkalpošanu un speciālistu darba organizāciju, informējam, ka no š.g. marta Vidzemes slimnīcā obligātās veselības pārbaudes (OVP), veselības pārbaudes šaujamieroču glabātājiem (nēsātājiem) un darbam ar ieročiem, kā arī transportlīdzekļu vadītāju veselības pārbaudes tiks veiktas pēc pieraksta. Uz veselības pārbaudēm tiks pieņemti tikai tie klienti, kuri būs iepriekš pieteikušies:

  • zvanot uz reģistratūru – tālr. 64202601, 64202603;
  • pierakstījušies klātienē poliklīnikas reģistratūrā Jumaras ielā 195
  • elektroniski (tikai uz OVP) – https://vidzemesslimnica.lv/e-pieraksts/.

Uzņēmumi un iestādes, kas vēlas saviem darbiniekiem medicīnisko komisiju un OVP apmeklējumu organizēt raitāku, aicinātas sazināties ar Ambulatorā darba koordinatori Gunitu Braunu, mob.t. 26183458, elektroniski: gunita.brauna@vidzemesslimnica.lv.

 

Benita Brila,

Vidzemes slimnīca