Iedzīvotāju aptauja par administratīvo teritoriju apvienošanu Valmieras novadā (2020)

Atpakaļ

Vidzemes Augstskolas pētnieku grupa, kas pētniecības projektā “Komunikācijas izaicinājumi un iespējas administratīvi teritoriālās reformas radīto pārmaiņu procesā” veic iedzīvotāju aptauju visā topošā Valmieras novada teritorijā. Mūsu pētījuma mērķis ir izzināt iedzīvotāju noskaņojumu un attieksmi pret jaunā novada veidošanu, kā arī vajadzībām, kas saistītas ar pakalpojumu saņemšanu dzīves vietā. Vēlamies arī analizēt iedzīvotāju pašu gatavību iesaistīties aktivitātēs, kas uzlabotu katra iedzīvotāja dzīves kvalitāti jaunā novada ietvaros.

Šī pētījuma ietvaros paredzēts sniegt ieteikumus, lai apvienošanās veicinātu novada attīstību, ņemot vērā gan iedzīvotāju gaidas un bažas, gan to pašreizējās tehnoloģiskās iespējas un informācijas pieejamību, gan iedzīvotāju gatavību iesaistīties aktivitātēs un iniciatīvās.

Aicinām Jūs aizpildīt šo anketu! Dalība pētījumā ir brīvprātīga un aptauja ir anonīma. Pētījuma dati būs pieejami tikai pētniekiem un rezultātus Vidzemes Augstskolas pētnieki pašvaldībai prezentēs apkopotā veidā. Anketas aizpildīšana Jums aizņems aptuveni 10-15 minūtes.

Ja zināt kādu, kurš, tāpat kā Jūs, dzīvo topošā Valmieras novada teritorijā, aiciniet arī viņu piedalīties pētījumā, nosūtot anketas saiti.

Pateicoties par Jūsu veltīto laiku, Jums ir iespēja aptaujas noslēgumā piedalīties loterijā un laimēt Valmieras teātra dāvanu karti (biļetes divām personām) vai arī Valmiermuižas dzērienus – pēc laimētāja izvēles.

Ja Jums ir jautājumi par šo aptauju vai pētījumu, lūdzu, rakstīt ieva.zaumane@va.lv

Aptauju iespējams aizpildīt šeit: https://docs.google.com/forms

Pētniecības grupas vārdā Ieva Zaumane un Agnese Dāvidsone