IEDZĪVOTĀJI AICINĀTI PIEDALĪTIES PARAKSTU VĀKŠANAS AKCIJĀ PAR PENSIJU INDEKSĀCIJU

Atpakaļ


 Latvijas Pensionāru federācija savā Domes sēdē 2013. gada 18. februārī pieņēma lēmumu organizēt parakstu vākšanas akciju par pensiju indeksāciju, kura tika apturēta sakarā ar krīzi kopš 2009. gada. Šajā laikā dzīves dārdzība ir jūtami pieaugusi, sevišķi pirmās nepieciešamības precēm, pārtikai,  komunālajiem maksājumiem, tādēļ LPF uzskata, ka jau 2013. gadā nepieciešama pensiju indeksācija.

Pēc lēmuma pieņemšanas LPF jau vērsušies vairāki desmiti cilvēku no dažādām Latvijas vietām ar jautājumu – kur var parakstīties? Diemžēl, LPF organizācijas nav visos Latvijas novados, pensionāri bieži nezin par šo organizāciju esamību, tādēļ  pēc LPF lūguma tika organizētas parakstīšanās iespējas pašvaldības iedzīvotājiem. Ikviens Strenču novada iedzīvotājs ir aicināts parakstīties par pensiju indeksāciju Strenču novada bibliotēkās Strenčos, Sedā, Jaunklidzī, Plāņos un Ģimenes atbalsta centrā “Liepugatves”. Akcija paredzēta līdz š.g. 1.aprīlim.

Ginta Gailīte, sabiedrisko attiecību speciāliste