Gada balva medicīnā – Līgai Svarinskai

Atpakaļ

Pēc balsošanas rezultātu apkopošanas, 14. martā kultūras pilī Ziemeļblāzma svinīgā ceremonijā ar Gada balvu medicīnā 2018 tiks godināti Latvijas mediķi 16 dažādās nominācijās. Gada balva medicīnā tiks pasniegta  nominācijās Gada ģimenes ārstsGada ārsts speciālists, Gada zobārsts, Gada ārsta palīgs, Gada māsa, Gada vecmāte, Gada farmaceits, Gada funkcionālais speciālists, Gada cilvēks medicīnā, Gada notikums medicīnā, Gada slimnīca, Gada docētājs medicīnā, Gada debija medicīnā un Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā.

Nominācijā Gada māsa balvu saņems Jērcēnu Veselības punkta vadītāja LĪGA SVARINSKA. Par Jērcēnu pagasta iedzīvotāju veselību Līga rūpējas vairāk kā 20 gadus, viņas palīdzību un padomus novērtē ikviens iedzīvotājs. Līga neatsaka nevienam sniegt palīdzību arī savos brīvajos brīžos, tāpēc arī viņas aprūpējamie pacienti ir novērtējuši Līgas darba svarīgumu un iebalsojuši viņu Gada balvas saņemšanai. Priecājamies, ka arī Latvijas Ārstu biedrība ir novērtējusi Līgas darbu. Sveicam un lepojamies!

Svinīgā balvas pasniegšanas ceremonija būs skatāma kanālā LNT 17. martā plkst. 15:50.