ESI DROŠS internetā!

Atpakaļ

Š.g. 30.novembrī Strenču novada vidusskolā droša interneta lietošanas prasmju apguvei tika rīkotas profilaktiskas nodarbības 5. – 8.klases skolēniem. Nodarbības vadīja Sandra Magrina – “Drošāka interneta” Vēstnešu programmas koordinatore no Rīgas. Nodarbību mērķis bija veicināt skolēnu izpratni par to, ka internetā tāpat kā reālajā dzīvē pastāv noteikumi attiecībā uz savstarpējo saziņu.  Sandra ar ļoti kodolīgiem un trāpīgiem piemēriem, diskusiju veidā, rosināja skolēniem izvērtēt savus ieradumus lietojot interneta vides pieejamo informāciju.

Aicinu vecākus izmantot saiti: www.drossinternets.lv  izstrādātos padomus, kā rūpēties par sava bērna drošību interneta vidē, pamanot vai pašam ciešot no cita lietotāja negatīvas rīcības.

Skolas sociālā pedagoģe Edīte Gulbe