ERASMUS+ atkal tiekas Strenču skolā

Atpakaļ

No 2018.gada 1.septembra Strenču novada vidusskola realizē jau otro Eiropas Savienības skolu partnerību ERASMUS+ projektu. Šoreiz mūs partneri ir skolas Vācijā (Nienburga), Nīderlandē (Barendrecht) un Īrijā (Dublina).

Strenčos projektā “European well-being” iesaistītie skolēni darbosies no 23. līdz 28.septembrim. Vizītes saturiskā tematika noritēs zem Latvijas 100-gades vērtībām un mantojuma. Jaunieši mācīsies pasākumu un sabiedrisko aktivitāšu organizēšanas un realizēšanas metodiku. Viesi un mūsu skolas jaunieši mājas darbā būs sagatavojuši nacionālā kultūras mantojuma priekšnesumus dziesmā un dejā, kā arī muzikālos priekšnesumus angļu valodā dziesmā un prozā. Tāpat skolēni nedēļas laikā darbosies 3 tematiskos blokos – darba grupās, kurās plānos un realizēs konkrētus kultūras pasākumus – prozas, dzejas un dziesmu konkursu, labdarības koncertu Strenču PNS un foto akciju “Mana zeme skaistā”, kas būs pirmā daļa no šogad organizētās aktivitātes Latvijas skolās .

Darba vizītē Strenčos viesosies 24 skolēni un 6 skolotāji, kā arī iesaistīsies 13 mūsu skolas jaunieši. Skolēni tiks uzņemti viesģimenēs. Projektā savu atbalstu sniegs 12 skolēnu ģimenes.