ĒNU DIENA 2020

Atpakaļ

Hei, hei tuvojas diena, kurā Tu varēsi doties uz uzņēmumiem, lai uz kādu laiciņu iejustos kādā profesijas tēlā, izpētītu to no iekšpuses…AIZIET – izveido savu profilu, piesakies uz vakancēm www.enudiena.lv rakstot motivācijas vēstuli.

Praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētā ikgadējā karjeras izglītības programma ĒNU DIENA

ĒNU DIENAS mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

Skolēni jau no 14. janvāra var izvērtēt pieejamās vakances un pieteiksies uz izvēlēto vakanci, rakstot Ēnu devējiem savu motivāciju ēnot.

Ēnu devēji izvērtē pieteikumus un apstiprina tos vai noraida. Tālāk ēnu devējs sazinās ar saviem ēnotājiem personīgi un norunā tikšanos ĒNU DIENĀ 12.februārī.

Tuvāk https://enudiena.lv/informacija/enotaji/