Ejam laikam līdzi!

Atpakaļ

Visur tiek rakstīts par jauno kompetenču pieeju izglītības sistēmā, bet mums šķiet, ka mēs tā jau mācāmies visu laiku. Pagājušajā gadā piektās klases skolēni paralēli mācību procesam iestudēja A.Brigaderes lugu “Sprīdītis”. Turpinot tradīcijas un padarot mācību procesu interesantāku, tie paši skolēni piekrita iestudēt nelielu 20 minūšu uzvedumu, izspēlējot anekdotes jeb smieklīgus skečiņus . Sākotnēji šķita vienkārši, bet darba gaitā izrādījās , ka uzdevums ir vēl sarežģītāks, jo skatītājam ir jādzird katrs vārds, anekdotes būtība jāsaprot tikai no ķermeņa valodas vai zemteksta. Tātad jābūt labiem aktieriem. Gan darba process, gan rezultāts pašiem sagādāja prieku un gandarījumu. Savu veikumu demonstrējām 4.un 5.klases skolēniem.  Ceram, ka mums viss izdosies arī 5.jūnijā, kad ļausim pasmaidīt par savu veikumu arī 6.klases skolēnu vecākiem.

Skolotāja Lāsma Vāvere