Dziesmu un deju svētki turpinās

Atpakaļ

Šodien, 4. jūlijā svētki turpinās ar dejotāju mēģinājumiem Daugavas stadionā, pūtēju saspēlēšanos Ķīpsalas hallē, bet Mežaparka Lielajā estrādē jau iesākās pirmie mēģinājumi noslēguma koncertam “Zvaigžņu ceļā”.

Šodien mūsu dejotājiem un dziedātājiem pievienojās orķestranti un koris “Rītu puse”, nu Rīgā esam gandrīz pilnā sastāvā. Rīt Rīgā ieradīsies arī ansamblis “Sudāruška”, lai piedalītos pasākumā – tautu diena “Rīta ausma” Vērmanes dārzā.

No mēģinājumiem brīvajā laikā tiek baudītas Dziesmu un deju svētku norises. Šodien pūtēju orķestra dalībnieki kolektīvi apmeklēja Madonas pūtēju orķestra koncertu Rīgas Sāpju Dievmātes baznīcā, bet ansambļa “Varavīksne” meitenes paviesojās Zinātkāres centrā ZINOO Rīga. Pabijām arī Torņa ielā 4 pie nesen atklātās Ģerboņu sienas, ko pašvaldības dāvināja Latvijai simtgadē.