Digitālā pastkastīte saziņai ar valsti portālā Latvija.lv

Atpakaļ

No šī gada ikvienam iedzīvotājam un uzņēmumam ir iespēja portālā Latvija.lv izveidot savu elektronisko adresi, darot valstij zināmu, ka turpmāk viņš ar valsts pārvaldes iestādēm vēlas sazināties tikai elektroniski. Iedzīvotājiem e-adrese būs brīvprātīga, bet  no 2020. gada 1. janvāra e-adreses lietošana uzņēmējiem būs obligāta.

Lai e-adrese kļūtu par katra Latvijas iedzīvotāja un uzņēmēja digitālo pastkastīti, kurā turpmāk vienuviet pienāks valsts sūtītās elektroniskās vēstules, kas aizstās ierakstītas pasta vēstules, liela loma ir vienotai komunikācijai. Tāpēc programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros ir sagatavoti e-adreses komunikācijas materiāli.

Pielikumā pievienots materiāls, kas satur e-adreses saukli, vēstījumus, jautājumus un atbildes par e-adresi.