Dienas bez rindām 2019

Atpakaļ

No 30. septembra līdz 4. oktobrim notiek akcija Dienas bez rindām 2019, ko organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar iestādēm, pašvaldībām un bibliotēkām visā Latvijā.

Akcijas mērķis ir iedrošināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē.

Visu nedēļu aicinām Strenču pilsētas bibliotēkā saņemt konsultācijas par e-pakalpojumiem – kādi e-pakalpojumi pieejami, kas nepieciešams, lai lietotu e-pakalpojumus, kur tos atrast, kā pieteikt, kā saņemt atbildi utt.

Papildus aicinām iesaistīties E-pakalpojumu zināšanu viktorīnā, kurā noskaidrosim erudītākos e-pakalpojumu pārzinātājus.

Viktorīna par e-pakalpojumiem

Visas nedēļas garumā Latvijas mērogā būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas par e-pakalpojumiem, piedaloties e-pakalpojumu zināšanu viktorīnā. Tā būs pieejama ikvienam interesentam vietnē mana.latvija.lv no 30. septembra līdz 6. Oktobrim. Ar viktorīnas noteikumiem var iepazīties šeit:

Lejupielādēt .pdf 

Viktorīnas mērķis – noskaidrot erudītākos e-pakalpojumu zinātājus. Balvas paredzētas gan individuāliem viktorīnas dalībniekiem, gan iestādēm (pašvaldībām, bibliotēkām), kuru klienti būs aktīvākie un erudītākie viktorīnas aizpildītāji.