Dedzam gaismiņu Adventes vainagā

Atpakaļ

Sekojot skolas tradīcijām, Strenču novada vidusskolas skolēni un skolotāji pirmdienā pēc 1.Adventes satikās sarunās un mūzikā skolas sirdī – aplī.

Par gaidīšanas laika svinīgumu ikdienā rūpējamies paši, ‘iededzot’ ziemas noskaņas logos un veidojot mūsu Adventes vainagu.

Pirmo svecīti vainagā dedzām kopā ar dziedātāju un dziesmu autoru Miku Dukuru. Laiks ar mūziķi bija šī gada lielā pārsteiguma dāvana no mūsu ilggadīgā atbalstītāja, skolas absolventa. Pārsteigums vienmēr paliek nezināms līdz brīdim, kad viesis vai viešņa ienāk mūsu skolā.

Nākamajās kopā būšanas reizēs visiem savus veltījumus teiks sākumskolas vecākā klase – 4.klase un šī gada skolas goda balvu ieguvēji. Pēdējā skolas dienā pirms 4.Adventes savu veltījumu un pārsteiguma dāvanas gatavo klase klasei.

Mirkli rimtuma ik dienas mūsu steidzīgajā darba solī, sagaidot svētkus!