“Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”

Atpakaļ

No 19. oktobra līdz 25. oktobrim notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, kam šogad izvēlēts vadmotīvs “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”.

Akciju organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar iestādēm, pašvaldībām un bibliotēkām visā Latvijā.

Akcijas mērķis ir mudināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī izmantot valsts piedāvātos digitālos rīkus ikdienas dzīves situāciju ērtākai un ātrākai risināšanai tiešsaistē.

Šogad akcijas galvenās aktivitātes būs vebināri – tiešsaistes semināri, kuros stāstīs un rādīs dažādus digitālos risinājumus, ko piedāvā valsts pārvaldes un pašvaldību iestādes. Visi vebināri būs skatāmi programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli” vietnē mana.latvija.lv un programmas profilos sociālajos tīklos (Facebook). Tiešraidēm plānots piesaistīt arī sadarbību partnerus no interneta mediju vidus, lai aptvertu pēc iespējas plašāku skatītāju loku.

Vietnē mana.latvija.lv būs pieejama informācija par akcijas norisi. Laika gaitā informācija tiks papildināta gan ar vizuālajiem materiāliem, gan konkursu noteikumiem u.c.

Visu aktuālo informāciju par akcijas norisi aicinām lasīt mana.latvija.lv pirmajā lapā ŠEIT vietnē mana.latvija.lv un programmas profilos sociālajos tīklos (Facebook). Tiešraidēm plānots piesaistīt arī sadarbību partnerus no interneta mediju vidus, lai aptvertu pēc iespējas plašāku skatītāju loku.

Vietnē mana.latvija.lv būs pieejama informācija par akcijas norisi. Laika gaitā informācija tiks papildināta gan ar vizuālajiem materiāliem, gan konkursu noteikumiem u.c.

Visu aktuālo informāciju par akcijas norisi aicinām lasīt mana.latvija.lv pirmajā lapā ŠEIT