Dalība unikālā datorikas stundā tiešsaistē

Atpakaļ

No 10. līdz 25.oktobrim Latvijā norisinās Programmēšanas nedēļa jeb #CodeWeek, kurs mērķis ir iepazīstināt ikvienu ar programmēšanu un digitālo pratību interesantā un saistošā veidā.

Programmēšanas nedēļas ietvaros skolu LEARN IT programmēšanas skola bērniem aicināja visus Latvijas 4. – 5. klašu skolēnus un datorikas skolotājus piedalīties unikālā interaktīvā tiešsaistes datorikas stundā “Iepazīsti Scratch”.

Plānotā stunda notika 15.oktobrī klasēm , kuras bija paspējušas pieteikties izaicinājumā. Strenču pamatskolas 4. un 5.klases kopā ar skolotāju Solvitu Tēbergu bija aktīvi “Learn IT” dibinātājas Elīnas Ingelandes vadītajā nodarbībā tiešsaistē un paveica visus uzdevumus. E.Ingelande ar video konferences palīdzību sniedza skolēniem norādes, lai kopā veidotu stāstu Scratch programmēšanas valodā par daudziem skolēniem jau zināmajiem “Tava klase” varoņiem Lauru un Robertu.

Priecājamies, ka arī mums viss izdevās! #CodeWeek aktivitātēs skola piedalās jau otro gadu.

Vairāk informācijas, aktivitātes un atbalsta materiāli atrodami CodeWeek mājaslapā.