Dabā. Es esmu.

Atpakaļ

Pasaules Dabas Fonds (PDF) aicina piedalīties projektā “Latvijas dabas bagātības”. Projekta ietvaros Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti saplūst fotogrāfijā ar savām īpašajām vietām Latvijas dabā vai arī pastāstīt par to, ko viņiem nozīmē Latvijas dabas bagātības.

 

Priecāsimies, ja projektā piedalīsies arī Strenču novada iedzīvotāji, tūrisma objektu pārstāvji un dabas aktīvisti. Projekta dalībniekiem ir jānofotografējas savā mīļākajā vietā Latvijas dabā, tajā nomaskējoties un ar to pēc iespējas labāk saplūstot.  Fotogrāfiju piemērus var aplūkot un vairāk par to, kā projektā piedalīties, var uzzināt projekta mājaslapā: http://www.dabasbagatibas.lv/

Visas iesūtītās dabas bagātības tiks publicētas
projekta mājaslapā un apkopotas īpašā Latvijas simtgades dabas deklarācijā.
Jums ir iespēja ar saviem attēliem starp Latvijas dabas bagātībām iekļaut arī
Strenču puses skaistākās vietas. Attēlus var iesniegt gan projekta mājaslapā,
gan publicēt Facebook, lietojot #DabasBagatibas.

“Latvijas dabas bagātības” ir nekomerciāls Latvijas simtgades projekts. Tā virsmērķis ir apzināt Latvijas iedzīvotāju dabas bagātības un veicināt publisku diskusiju par to nozīmi mūsdienu Latvijā.

 

Dāvis Landorfs | Projektu vadītājs

|Pasaules Dabas Fonds | Elizabetes iela 8-4, Rīga, LV – 1010 | Mob.:  +371 20584460 | facebook.com/PasaulesDabas Fonds | www.pdf.lv