Četras krāsainas dienas ģimeņu priekam

Atpakaļ

Biedrība „Esam Jērcēniem”, piedaloties Sabiedrības integrācijas fonda projektu konkursā “Ģimenei draudzīgas vides veidošana”, 186 projektu konkurencē ieguva finansiālo atbalstu projektam „ Četras krāsainas dienas ģimeņu priekam”. Šobrīd biedrība  ir noslēgusi līgumu ar Sabiedrības integrācijas fondu par projekta  finansēšanu. Sadarbības partneris pasākumu organizēšanā būs biedrība “Jērcēnmuiža”. Projekta ietvaros Jērcēnmuižā notiks četri pasākumi – 17. jūlijā SAULESDZELTENĀ diena, 21. augustā EGLESZAĻĀ diena, 12. septembrī – KASTAŅBRŪNĀ diena, 2. oktobrī KARMĪNSARKANĀ diena.

SAULESDZELTENĀ diena iesāksies ar kopīgu  branča jeb vēlo brokastu gatavošanu. No plkst. 10.00 – 12.00 Jaunjērcēnu parka teritorijā, pulcējot kopā ģimenes, radīsim kopības sajūtu gatavojot branču kopā ar profesionālu pavāri Ingūnu Baranovsku. Galdā celsim veselīgus, gardus, bērniem draudzīgus ēdienus ar Latvijas tradicionālajām garšām. Tos kopīgi gatavosim, servēsim un pasniegsim ģimenes lokā – tādējādi mācot galda kultūru un ēdiena gatavošanas un pasniegšanas prasmes. Katrai ģimenei būs iespēja radoši izpausties gatavošanas procesā un prezentēt savu “meistardarbu”, pēc tam pašu pagatavoto varēs arī nobaudīt.

No plkst. 12.00 – 15.00 Jaunjērcēnu parkā notiks ģimeņu atjautīgā orientēšanās „Atrodi. Atbildi. Iepazīsti!” Pēc iepriekš sagatavotas kartes parkā būs jāatrod dabas objekti un jāatbild uz sagatavotajiem jautājumiem, parādot prasmi orientēties apvidū, atpazīt un atrast dabas objektus, iegūstot jaunas zināšanas par Jaunjērcēnu parka dabas vērtībām.

Pasākuma izskaņā ap plkst. 16.00 paredzēts muzikāls pārsteigums, kurā uzstāsies dziedošais duets Signe un Ingus, kuri šobrīd ir sevi pierādījuši piedaloties „Latvijas Sirdsdziesmas” aptaujā. Signe un Ingus ir mūsu novadnieki un viņi iepriecinās pasākuma dalībniekus ar muzikāliem priekšnesumiem. Kopā ar viņiem uzstāsies bērnu ansamblis “Blēņas”.

Pasākumos aicinām piedalīties ģimenes – māmiņas, tēvus, bērnus, vecmāmiņas un vectēvus. Ģimenes aicinām pieteikt savu dalību pasākumos rakstot elektroniski esam.biedriba@gmail.com vai zvanot pa tālruni 26312250 līdz 15. jūlijam. Dalībnieku skaits pasākumos ir ierobežots. Tiklīdz tiks sasniegts plānotais ģimeņu skaits, pieteikšanās pasākumiem tiks pārtraukta. Ģimenes, kuras piedalīsies visos pasākumos, saņems pārsteiguma balvas.

Jāpiebilst, ka šobrīd, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, piedalīties aicinām ģimenes, kuras:

– ir vakcinējušās pret Covid-19;

– pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19;

– pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu, un tā rezultāts ir negatīvs;

– pēdējo 6 stundu laikā ir veikušas Covid-19 ātro antigēna testu, un tā rezultāts ir negatīvs.

Ierodoties uz pasākumu, vajadzēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu ;
Pasākumus kopā ar vecākiem varēs apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un kuriem nebūs jāveic Covid-19 tests (bērni no 12 gadu vecuma var vakcinēties, tāpēc viņiem jābūt vakcinētiem, pārslimojušiem vai jāveic Covid-19 tests).

Turpmāk aicinām sekot līdzi tā brīža epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Biedrības “Esam Jērcēniem” vārdā – Ginta Gailīte, biedrības valdes priekšsēdētāja

________________________________________________________

Pasākumus finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par pasākumu norisi un saturu atbild biedrība „Esam Jērcēniem”.