Glābiet bērnus

Atpakaļ

Biedrības “Glābiet bērnus” Strenču novada nodaļa
‘’Biedrība ’’Glābiet bērnus’’ dibināta  1993. gadā, izveidojot nodaļas visā Latvijā, arī Strenčos.  2005.  gadā savu darbību turpināja kā LR Biedrība ‘’Glābiet bērnus’’, no 2009. gada darbību turpinām kā Strenču novada nodaļa.
Darbības mērķis: Cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsargāšana, sociālās palīdzības sniegšana (labdarība).
Aktivitātes: Jau no pirmā darbības gada Strenčos tiek organizēts karnevāls bērniem, kurā visiem bērniem jāierodas maskās, visi saņem pārsteiguma balvas. Pēdējos gados karnevāla  laikā darbojas radošās darbnīcas.
Piedalāmies dažādos projektos, piem. projektā ’’PAĒDUŠAI Latvijai’’, kas sākās 2009. gadā un turpinās joprojām. Sadarbībā ar biedrību ’’ZIEDOT.LV’’ un A/S Latvijas valsts meži katru vasaru tiek organizētas BEZMAKSAS vasaras nometnes bērniem – pēdējos 3 gadus bērni apmeklē 1 nedēļu vasaras brīvdienās radošās nometnes – brīva laika programma bērniem ’’ŠTĀBIŅŠ’’. Galvenokārt mūsu darbība vērsta uz trūcīgo, maznodrošināto un nepilno ģimeņu bērniem. Ģimenēm palīdzam sarūpēt gan ar pārtiku, gan drēbes, apavus un arī ,iespēju robežās, mēbeles. Sadarbība dažādos virzienos ir arī ar  BRĪVPRĀTĪGO SAMARIEŠU APVIENĪBU.
Ir stabila sadarbība ar Strenču novada Sociālo dienestu un bāriņtiesu. Kopīgi risinām dažādus sasāpējušus jautājumus problēmģimenēs.

 

 

 

Kontaktpersonas

Daiga Vanaga
28806750

Papildus informācija

Ielādēt vairāk...