Biedrība “Vēja brāļu ordenis Stakeln” aicina atbalstīt

Atpakaļ

Biedrība  “Vēja brāļu ordenis Stakeln”, tulkojumā “Vēja brāļu ordenis Strenči” novadā darbojas jau otro gadu. Bijušajā dzelzceļnieku veikala ēkā esam uzsākuši pārbūvi un remontu, lai izveidotu biedrības mājvietu. Tāpat esam uzsākuši apkārtējās teritorijas uzkopšanu un gribam izveidot vēl vienu skaistu vietu Strenču novadā. Lai veiksmīgāk un ātrāk izdotos sasniegt augšminētos mērķus, mēs ļoti priecātos par jebkura daudzuma būvmateriālu ziedojumu motokluba mājvietas renovācijai Strenčos. Varbūt tev ir pārpalikumi no būvniecības – betona bloki, jebkāda veida kokmateriāli u.c. Ziedotājus labprāt uzaicināsim uz ēkas atvēršanas pasākumu, esam gatavi abpusēji pieejamā formā sadarboties.

Ja vari sniegt savu artavu motokluba mājvietas izveidošanai un tās apkārtējās vides sakopšanai, lūdzam zvanīt:

 Māris Ozols 29250005