Bibliotēku nedēļa ar moto “Darīt neticamo!” Jaunklidzī

Atpakaļ

No šī gada 19. līdz 23. aprīlim visā Latvijā norisinās Bibliotēku nedēļa ar moto “Darīt neticamo!”.

Šīs nedēļas ietvaros Jaunklidža bibliotēka saviem apmeklētājiem sagādājusi skaistu un neparastu pārsteigumu: smilšu – gaismas galdiņu. Zīmēšana smiltīs attīsta bērna tausti un smalkās motorikas iemaņas. Gaismas piesaista bērna uzmanību un spēlēšanās procesu padara daudz interesantāku.

Smilšu terapija iedarbojas nomierinoši un palīdz atbrīvoties no ikdienas spriedzes. Tā var palīdzēt bērniem mazināt mācīšanās un emocionāla rakstura problēmas. Smiltis kā magnēts iedarbojas ne tikai uz bērniem, bet arī uz pieaugušajiem.

Laipni lūgti iepazīt un izmantot šo netradicionālo aktivitāti bibliotēkā!

 

Bibliotēkas vadītāja/bibliotekāre Līga Rābante