Strenču novada dome meklē Sedas siltumtīkla un katlumājas uzturētājus nākamajiem 15 gadiem

Strenču novada dome konkursā meklē Sedas pilsētas teritorijas siltumtīkla un katlumājas uzturētājus nākamajiem 15 gadiem, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Saskaņā ar to Strenču novada dome izsludinājusi konkursu par siltumenerģijas ražošanas un siltumapgādes pakalpojumu sniegšanas tiesību Sedas pilsētas teritorijā nodošanu koncesijā uz 15 gadiem, un paredzamā līgumcena ir 1,028 miljoni latu.

Koncesijas procedūras komisijas priekšsēdētāja Gita Siliņa aģentūrai BNS norādīja, ka pašreiz Sedas siltumtīkls un katlumāja atrodas Strenču novada pašvaldības īpašumā, kas nespēj ieguldīt visus nepieciešamos līdzekļus to tālākā attīstībā. “Siltumtīkls un katlumāja atrodas Strenču novada pašvaldības rīcībā, un konkursa rezultātā privātās partnerības līguma ietvaros uz 15 gadiem to paredzēts nodot kādam privātajam uzņēmējam, kas tur varētu ieguldīt līdzekļus,” paskaidroja Siliņa.

Pieteikumus konkursam var iesniegt līdz 2.aprīlim.

Vieta: Strenči

Objekts: Strenču novada Konkursi