Atpakaļ

Strenču “Minkānu” sapoš audzēkņu vecāki

Ieejot Strenču bērnudārza “Minkāns” jaunākās grupiņas telpā, to vairs neatpazīt. Sienas ir kā silta vasaras saulīte, koši dzeltenā krāsā.

Pārvērtības skars arī visas pārējās telpas. “Minkānā” notiek kosmētiskais remonts, pateicoties veiksmīgajai līdzdalībai Latvijas bērnudārzu atjaunošanas projektu konkursā “Nāk draugi izkrāsot bērnību”.

Projektā šovasar remontē 16 Latvijas bērnudārzus ar “Caparol” un būvniecības nama “Kurši” atbalstu. Konkursā tika saņemts 141 pieteikums, no kuriem žūrija izvēlējās 16 – arī no bērnudārziem Strenčos un Valkā, informē firmas SIA “Caparol Baltica” pārstāve Baiba Bārtule. Ieguvums ir bērnudārziem uzdāvinātās “Caparol” krāsas, bet pārējais ir pašu darbs.

“Grūtākais darbs ir sienu špaktelēšana un slīpēšana. Pārsvarā aicinām palīgā tēvus, bet nāk arī māmiņas. Domāju, katrs vecāks saprot, ka dara to sava bērna labā, kaut vienu dienu pastrādājot talkā,” paldies par atsaucību teic Strenču novada bērnudārza vadītāja Sandra Āķere.

Konkursā uzvarēja arī Valkas kristīgais bērnudārzs “Gaismiņa”. Audzēkņu vecāki un luterāņu draudzes locekļi pārkrāso ēkas fasādi, logus, durvis un kāpnes.Vairāk lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” otrdien, 2. augustā 2011.gadā.

Vieta: Strenči

Objekts: Strenču PII Minkāns

Resurs: http://www.ziemellatvija.lv/novadu-zinas/strenc...