Atpakaļ

Plāņu pamatskolai nāves sprieduma nebūs

Plāņu pamatskola Strenču novadā pastāvēs, tikai citā statusā. Vakar Strenču novada deputāti nolēma, ka 1. septembrī darbu uzsāks Strenču novada vidusskola ar struktūrvienībām Plāņos un Sedā. Faktiski tur būs vidusskolas filiāles.

Mazā audzēkņu skaita dēļ Plāņu pamatskolai draudēja likvidācija, taču pret to aktīvi iestājās skolēni vecāki. Arī deputāti, vēlreiz pārskatot vairākus variantus, nolēma skolu saglabāt, kaut arī citā statusā.

“Plāņu skolā, tāpat arī Sedas vidusskolā, paliek visas klases, kas bijušas. Taču skolas paliek bez direktoriem. Šāda reorganizācija ir veikta tāpēc, lai samazinātu izmaksas, pirmkārt, administratīvās. Abās struktūrvienībās paliek direktora vietnieki ar funkcijām veikt zināmas darbības,” informē Strenču novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons.

Novada domes izsludinātajā konkursā par Strenču novada vidusskolas direktori šajā amatā ir apstiprināta Dace Gaigala, līdzšinējā skolas direktora vietniece.

Līdz jaunajam gadam D. Gaigala turpina studijas Japānā. “Plānojam līdz tam no esošo vidusskolas direktora vietnieku vidus nozīmēt direktora vietas izpildītāju,” informē J. Pētersons.

Vieta: Plāņi

Objekts: Plāņu pamatskola

Resurs: http://m.ziemellatvija.lv/skolu-zinas/planu-pam...