Atpakaļ

Konkursā vērtē mazos Strenču novada vokālistus

Sestdien žūrija noskaidroja skanīgās balss īpašniekus Strenču novada mazo vokālistu konkursā “Pavasara cīrulītis 2011”. Tajā piedalījās 18 bērnu no Sedas un Strenčiem.

Konkursanti uz Strenču kultūras nama skatuves kāpa, pārstāvot divas vecuma grupas: no trīs līdz pieciem gadiem (septiņi dalībnieki) un no sešiem līdz septiņiem gadiem (11 dalībnieki).

Jaunākajā grupā par novada labāko dziedātāju atzīts piecus gadus vecais strencēnietis Mārtiņš Uburgs, bērnudārza “Minkāns” sagatavošanas grupiņas audzēknis, bet vecākajā grupā – septiņus gadus vecā Jana Smirnova, 1. klases skolniece no Sedas.

M. Uburgu konkursam sagatavoja vokālā pedagoģe Inese Niklaviča, bet J. Smirnovu – vokālā pedagoģe Jeļena Tēraudkalne.

“Titulus un vietas žūrija šoreiz nepiešķīra. Balvas un diplomus saņēma visi konkursa dalībnieki,” informē Strenču novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Jaunos vokālistus vērtēja skolotājas Jana Vaivade un Solvita Tēberga un novada kultūras centra vadītāja Daiga Beitika.

Mūzikas skolotāja J. Vaivade ir patīkami pārsteigta par mazajiem vokālistiem no Sedas, “ar vokālām, plaša diapazona balsīm un precīzu intonāciju”. “Kopumā konkursā piedalījās bērni ar labām balsīm. Vienīgi daudziem priekšnesumiem pietrūka artistiskā elementa un līdz ar to priekšnesumu dažādības, par ko vajadzētu padomāt nākamgad,” iesaka J. Vaivade.

Vieta: Strenči

Objekts: Konkurss "Pavasara cīrulītis"

Resurs: http://m.ziemellatvija.lv/novadu-zinas/konkursa...