Atjaunotā Sedas kultūras nama aprīkojuma un inventāra iegāde izmaksā vairāk nekā 7000 latu

Atjaunotā Sedas kultūras nama aprīkojuma un inventāra iegāde izmaksā 7862 latus bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), aģentūra LETA noskaidroja Iepirkumu uzraudzības birojā.

Strenču novada pašvaldības izsludinātajā iepirkumā par uzvarētājiem atzīti vairāki piegādātāji – SIA „GS tehnika”, Guna Penka, SIA “Norel IT” un SIA “Lazurīts S”.

LETA jau ziņoja, ka iepirkums sadalīts piecās daļās. Pašvaldība iegādājas gaismas iekārtas, skaņas iekārtas, datortehniku, aizkarus un žalūzijas, kā arī mēbeles un interjera aprīkojumu, tai skaitā 100 apmeklētāju krēslus.

Strenču novada Sedā rekonstruēto Sedas kultūras namu 1.septembrī atvēra apskatei. Kultūras nama aprīkojums vēl nebija iegādāts.

Kultūras namā beigusies rekonstrukcijas darbu pirmā kārta, kuru veica SIA “Vidzemes energoceltnieks” par 126 240 latiem bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Kultūras namam, kas bijis slēgts no 1996.gada, veikti fasādes apdares darbi, jumta seguma remontdarbi, logu aiļu un rāmju remonts, stiklojuma atjaunošana, ieejas pakāpienu remonts, izbūvēts ieejas mezgls cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, atjaunota elektroinstalācija, sakārtota ūdensapgādes un kanalizācijas sistēma, sakārtota apkures sistēma, daļai iekštelpu veikti iekšējie apdares darbi un atjaunots grīdas segums, izveidotas piemērotas telpas personālam, izbūvēta skatuve, garderobe un tualetes.

Kultūras namā atjaunots elektrības pievads, pievienots ūdensvads un kanalizācija. Atbilstoši tehniskajā projektā paredzētajam pārveidota iekštelpu konfigurācija.

Kultūras centra ēka Sedā celta 1959.gadā.

Vieta: Seda

Objekts: Sedas kultūras nams