Bērnu žūrijas pasākums Strenču bibliotēkā

Atpakaļ

Esam aizvadījuši vēl vienu spraigu lasīšanas sezonu, iegūstot jaunas zināšanas, neaizmirstamas emocijas, iepazīstot labāko latviešu un ārzemju autoru darbus, lasot “Bērnu, jauniešu, vecāku žūrijas 2018” grāmatas.

Šogad “Bērnu, jauniešu, vecāku žūrijas 2018” noslēguma pasākums Strenču pilsētas  bibliotēkā  aizritēja kopā  ar četrkājainiem dalībniekiem – suņiem  Martu un Niko kopā ar pārstāvjiem no Valmieras bibliotēkas – Līgu un suņu saimnieci Ingūnu.

Suņi izklaidēja mūs, rādot dažādus trikus, kuros tika iesaistīti arī bērni. Par pareizi atminētu grāmatu varoni vai grāmatas nosaukumu, bērniem bija  iespēja piedalīties suņu veiklības un gudrības pārbaudē.

Pasākumā noskaidrojām, kuras grāmatas no 2018. gada žūrijas kolekcijas mūsu bibliotēkā ir līderu pozīcijā un kurām ir mazāka piekrišana.

“Bērnu, jauniešu, vecāku žūrijas 2018” eksperti pasākumā saņēma Pateicības rakstus un nelielas piemiņas balvas par dalību šajā programmā un, kā katru gadu, neizpalika arī gardais kliņģeris.

Prieks par visiem mūsu “žūrijas” čaklajiem ekspertiem. Paldies tiem, kas bērnu, jauniešu, vecāku žūrijai ir uzticīgi visus šos gadus, un īpašs paldies jaunajiem grāmatu ekspertiem, kuri iesaistījās šajā akcijā pirmo reizi. Paldies vecākiem un vecvecākiem, kuri paši piedalās, vai arī atbalsta un mudina lasīt jauno paaudzi, tā ļaujot bērniem iepazīt lasīšanu kā aizraujošu nodarbi brīvajā laikā.

Uz tikšanos “Bērnu, jauniešu, vecāku žūrijā 2019”!