Strenču novada atklātais čempionāts basketbolā

Atpakaļ

Strenču novada atklātā čempionāta basketbolā regulārais turnīrs noslēdzās 12. aprīlī.

Spēļu apskats:

Spēle starp komandām ES un LKK Basketbola akadēmija noslēdzās ar rezultātu 82:73 LKK Basketbola akadēmijas labā. Uzvarētājiem rezultatīvākie – Rainers Kalniņš ar 34 punktiem un Renārs Golubevs ar 15 punktiem. ES komandā 26 punktus guva Guntars Ploriņš, Mikam Cīrulim 14 gūtie punkti.

Otrajā spēlē 3Solis bija pārāki pār Kailo Ieroci – 65:59. 3Soļa sastāvā Uģis Perševics izcēlās ar 24 punktiem, Jānis Markevics pievienoja 11 punktus. Kailā Ieroča labā 28 punkti Tomasam Rozenbergam, 13 punkti Mikum Dāvim Liepiņam.

Trešais mačs starp Kārķu un Grotes komandām nenotika, jo Grotes nespēja nokomplektēt sastāvu uz spēli, kā rezultātā tika piešķirts tehniskais zaudējums 0:20.

Play-off spēles sāksies piektdien, 19. aprīlī. Pirmajā spēlē 19:00 savā starpā tiksies Strenču MRS ar LKK Basketbola akadēmiju. 20:15 spēkiem mērosies Kailais Ierocis un ES. Abu pusfinālu uzvarētāji iekļūs finālā, savukārt zaudētāji spēlēs par 3. vietu.