Strenču novada atklātais čempionāts basketbolā

Atpakaļ

Lieldienu brīvdienās noslēdzās Strenču novada atklātais čempionāts basketbolā.

Pirmajā pusfinālā spēkiem mērojās Strenču MRS un LKK Basketbola akadēmija. Šajā duelī pārāka izrādījās LKK Basketbola akadēmija, pārspējot pretiniekus ar 66:49. Uzvarētāju rindās Rainers Kalniņš guva 19 punktus, 13 punkti Matīsam Golubevam. Strenču MRS labā Kasparam Ielītim 22 punkti, Elvijam Darģelim 15.

Otrajā pusfinālā tikās Kailais Ierocis un ES. Ar rezultātu 103:79 uzvaru svinēja Kailais Ierocis. Ģirts Iļjins uzvarētājiem guva 37 punktus, 16 pievienoja Mikus Dāvis Liepiņš. Savukārt, ES labā 34 punkti Guntaram Ploriņam, 13 pievienoja Ingars Veide.

Spēlē par trešo vietu tikās Strenču MRS un ES komandas. Uzvaru izcīnīja Strenču MRS ar rezultātu 85:78, tādējādi iegūstot bronzas godalgas. 32 gūtie punkti Artūram Rozītim, 23 Kasparam Ielītim. Guntars Ploriņš zaudētāju rindās izcēlās ar 26 gūtiem punktiem, Ingars Veide guva 18 punktus.

Finālā tikās abu pusfinālu uzvarētājas – LKK Basketbola akadēmija un Kailais Ierocis. Aizraujošā spēlē par Strenču novada atklātā čempionāta basketbolā uzvarētājiem kļuva LKK Basketbola akadēmija. Finālspēles beigu rezultāts – 95:89. LKK Basketbola akadēmijas sastāvā rezultatīvākie – Agnis Brauns un Rainers Kalniņš, attiecīgi 35 un 30 gūtie punkti. Kailā Ieroča komandā Tomass Rozenbergs guva 28 punktus, Mikus Dāvis Liepiņš un Kristers Cinglers guva pa 18 punktiem.