Ardievu, vasara!

Atpakaļ

Reizēm lietaina, reizēm saulaina, bet  ar pirmo skolas zvanu vasara  bērniem beigusies.

Kā katru gadu, arī šogad  mūsu biedrība iepriecināja Strenču un Sedas pirmklasniekus ar skolai derīgām lietām, kā arī ar saldumiem un līmējamo grāmatu par vitamīniem.

Šajā vasarā noķērām arī saulainu dienu, lai aizvestu uz jūru  ģimenes ar bērniem-maznodrošinātās, nepilnās, daudzbērnu – ar visām mammām kopā 40 cilvēkus.

Šis brauciens tapa, pateicoties biedrībai ’’BUTA’’, (biedrību vada  Romāns Naudiņš) – jau pagājušajā gadā šī biedrība, tāpat kā šogad, sedza transporta izdevumus, ieskaitot degvielu.

Bērnus ar garšīgiem pīrādziņiem, cepumiem, limonādi, un, protams, arī ar šokolādi cienāja mūsu biedrība ‘’Glābiet bērnus’’ Strenču novada nodaļa. Laiks bija brīnišķīgs, ūdens jūrā silts, ūdens prieki beidzās tikai pl 17.00.

Aptaujājot, no braucējiem  4 bērni jūru redzēja pirmo reizi, daži atcerējās, ka bijuši gadus 3 atpakaļ.

Liels paldies Romānam Naudiņam par sirds dāsnumu, par sapratni un lai vienmēr blakus viņam stāv sageņģelis, kas sargā viņu un viņa mīļos.

Oktobrī būs kārtējā drēbju, apavu un citu lietu dalīšana. Sekojiet informācijai! Ir saņemti piena maisījumi un biezeņi maziem bērniem-piesakieties! Ir iespēja saņemt pārtikas paku tiem, kas to nesaņem no Eiropas Savienības caur Sarkano krustu – piesakieties!

Piedāvājam mazlietotus rakstāmgaldus, jaunas skolas somas – piesakieties!

Paldies tiem, kas ‘’MŪSU APTIEKA’’ ziedojumu kastītē iemeta pa naudiņai – kopā saziedots 78,43 eiro.

Mazliet skumji, ka esiet tik neaktīvi – uz jūru 4 vietas palika tukšas. Lasiet novada vēstis, sekojiet jaunumiem, zvaniet!

Uz sadarbību-

Biedrības ‘’GLĀBIET BĒRNUS’’ Strenču novada nodaļas  Valdes pr-ja Velga Graumane