Aktualitātes jaunatnes jomā

Atpakaļ

„Vai nu es atradīšu ceļu, vai izveidošu to pats.” /Philip Sidney/

Eiropas Jaunatnes dialoga Eiropas koordinācijas grupa aicina jauniešus no visas Eiropas piedalīties tiešsaistes aptaujā, kas ir veidota, lai labāk izprastu jauniešu viedokli par Eiropas 9. jaunatnes mērķi “Telpa un līdzdalība visiem”.

Aptaujā iegūtie rezultāti tiks analizēti, lai meklētu risinājumus Eiropas jauniešu izaicinājumiem.

Aptaujas anketa pieejama: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/EU-YOUTH-DIALOGUE-8TH-CYCLE

Visas atbildes ir anonīmas. Aptaujas anketas aizpildīšana aizņems ne vairāk kā 8 minūtes. Aptauja ir sagatavota Eiropas Jaunatnes dialoga 8. cikla konsultāciju procesa ietvaros.

Biedrība “Ascendum” sāk raidījumu jauniešiem par vidi “Drusku izglābt pasauli”, kurā populārais jūtūberis Edgars Fresh kopā ar viesiem atraktīvā veidā aplūkos dažādas ar vidi un tās aizsardzību saistītas tēmas. Jaunais raidījums septiņu nedēļu garumā ceturtdienās būs skatāms platformā “YouTube”, kā arī interneta žurnāla “Satori” feisbuka un tvitera profilos. Raidījumu veido pazīstamā režisore un publiciste Alise Zariņa ar komandu.

Līdz ar jauno raidījumu sākas arī video izaicinājums jauniešiem, kura uzvarētāji varēs iegūt vienu no trim “Bottecchia” pilsētas divriteņiem. Plašāka informācija par izaicinājumu atrodama šeit.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīca aktualizē iespēju slimnīcā saņemt dermatovenerologa konsultāciju, īpaši puišiem. Pakalpojums pieejams bez maksas.

Uzsākot dzimumdzīvi, pusaudžiem var būt ļoti daudz jautājumu, un var gadīties saskarties arī ar kādu nepatīkamu slimību jeb seksuāli transmisīvu infekciju. Tādēļ Bērnu slimnīcā darbu ar puišiem uzsācis dr. Aleksejs Zavorins, kas palīdzēs tikt skaidrībā ar nezināmo. Dermatovenerologa konsultācijas un nepieciešamās analīzes ir bez maksas, un nav nepieciešams arī ģimenes ārsta nosūtījums. Pie dr. Zavorina pieteikties var, zvanot pa tālruni 80708866, vai aizpildot elektronisku pieteikumu mājaslapā www.bkus.lv