Aicinām vakcinēties pret gripu!

Atpakaļ

Tuvojoties gripas epidēmiskajai sezonai, mediķi aicina izvēlēties profilakses pasākumu – vakcināciju, kas samazina gripas komplikāciju risku, slimnīcā stacionējamo pacientu skaitu un letālo iznākumu skaitu.

Lai gripas profilakses pasākumu padarītu pieejamāku, Vidzemes slimnīca piedāvā maksas pakalpojumu – vakcinācija pret gripu ar četrvērtīgu pretgripas vakcīnu, kas pasargā no diviem A tipa un diviem B tipa gripas vīrusiem. Pakalpojuma cena ir 16 eiro.

Tāpat procedūru kabinetā tiek veikta (pēc iepriekšēja pieraksta) arī vakcinācija pret ērču encefalītu pieaugušajiem un bērniem, vakcinācija pret A hepatītu un B hepatītu un vakcinācija pret pneimokoku.

Vakcinācija notiek Procedūru  kabinetā 3. stāvā 353. telpā:

* Pirmdienās           plkst. 8.00-16.00

* Trešdienās           plkst. 14.00-16.00

* Ceturtdienās        plkst. 15.00-16.00

* Piektdienās           plkst. 8.00-16.00

Lai saņemtu vakcīnu, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās: tālr. 64202601, 64202603.

Nākot uz vakcināciju, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase.

Vidzemes TV sižets par ieteikumiem vakcinēties pret gripu:

 

Benita Brila,

Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste,

Mob.t. 29411814