Aicinām balsot par Ziemassvētku noformējumiem konkursā “Izgaismosim Strenču novadu!”

Atpakaļ

Pēc ziemas saulgriežiem esam uzsākuši ceļu pretī gaismai. Tomēr Ziemassvētku gaismiņas namu logos, eglēs un pagalmos mūs pavada vēl līdz Zvaigznes dienai.

Strenču novada dome aicināja radīt svētku sajūtu kopā, izsludinot skaistāko Ziemassvētku noformējumu konkursu “Izgaismosim Strenču novadu!” Konkursā kopīgi meklējām skaistāk izrotātos objektus Strenču novadā. https://www.facebook.com/StrencuTIC publicētas skaistāk izrotāto īpašumu fotogrāfijas. Par šiem izrotātajiem īpašumiem varam priecāties arī dabā, tie visi ir redzami no publiski pieejamās ārtelpas. Ja fotogrāfijas nepārliecina, aicinām pārbaudīt pašam savām acīm. Ikvienam, pieliekot fotogrāfijai zīmi PATĪK (Like) ir iespēja palīdzēt novērtēt skaistāk izrotāto īpašumu. Rotājumus fotogrāfijās varēs vērtēt līdz Zvaigznes dienai, 6. janvārim. Visvairāk balsis ieguvušie izrotātie objekti saņems Dāvanu kartes.

Vērtējot skaistākos objektus iesakām vadīties pēc 4 kritērijiem:

  • Atbilstība tematikai, redzamība : noformējuma piemērotība Ziemassvētkiem, vai rotājumi ir labi redzami no publiski pieejamās ārtelpas.
  • Mākslinieciskā kvalitāte, izteiksmība: mākslinieciskās idejas uztveramība, noformējuma kompozīcija.
  • Stila vienotība: noformējuma elementu savstarpējā saderība ar arhitektūru un apkārtējo vidi, vienota krāsu gamma, saskaņoti materiāli.
  • Oriģinalitāte: neparasti rotāšanas risinājumi, nestandarta rotājumi, pašrocīgi veidoti rotājumi.

Novērtēsim līdzcilvēku pūles un ieguldījumu, priecāsimies par skaistumu kopā!

Lai Jaunais, 2021. gads gaišāks par veco gadu!