Aicina pievienoties braucienam uz LIKTEŅDĀRZU!

Atpakaļ

10. maijā Likteņdārzā atklās piemiņas ansambli, kas veltīts politiski represēto ģimeņu mātēm. Latvijas politiski represētie iesaistījušies Likteņdārza īstenošanā kopš pašiem tā pirmsākumiem, ar savu ieguldījumu piedaloties gan amfiteātra ozolu godasardzes izveidošanā, gan Lielā kalna tapšanā, gan draugu alejas bruģēšanā, gan strādājot talkās. Šogad sadarbībā ar biedrību „Latvijas Politiski represēto apvienība” tās valdes priekšsēdētāja Ivara Kaļķa vadībā Liktens gātes ekspozīcijas Klusuma nama zonā  10. maijā plkst. 12.00 plānots atklāt piemiņas ansambli politiski represēto mātēm. Piemineklī tiks iegravēts teksts: “Māt, tu man dāvāji dzīvību divreiz, kad piedzimu un kad nenomiru badā. Sibīrijas bērns.”

Pasākuma norise:

11:40 –  muzicē saksofonu ansamblis

12:00 – pasākuma vadītājas Daces Ādamsones ievadvārdi

12:05 – vārds Latvijas Politiski represēto apvienības priekšsēdētājam Ivaram Kaļķim

12:10 – vārds Eiropas Parlamenta deputātei un Kokneses fonda padomes priekšsēdētājai Sandrai
Kalnietei

12:15 –  piemiņas vietu represēto mātēm svinīgi atklāj Ivars Kaļķis un Sandra Kalniete

12:20 – Latvijas valsts himna

12:30 – vārds Kokneses Luterāņu draudzes mācītājam Valdim Baltrukam

12:40 – pateicības, ziedu nolikšana, muzicē saksofonu ansamblis

Strenču novada politiski represēto biedrība aicina interesentus pievienoties braucienam uz šo notikumu Likteņdārzā 10. maijā! Izbraukšana plkst. 8.00 no stāvlaukuma Strenču centrā. Lūgums pieteikties zvanot pa tālruni 64715631 Antra.