Aicina darbā Sociālās palīdzības organizatoru

Atpakaļ

Strenču novada Sociālais dienests aicina darbā:
Sociālās palīdzības organizatoru

Darba pienākumi – apkalpot klientus, atbilstoši sociālās palīdzības organizatora amata pienākumiem – novērtēt klientu sociālo un materiālo situāciju, noteikt nepieciešamo sociālās palīdzības veidu un apjomu, informēt klientus par viņu tiesībām uz sociālo palīdzību, veikt apsekojumus klientu dzīvesvietās.

Prasības:
• pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālās palīdzības organizēšanā;
• zināšanas sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības institūciju darbības tiesiskajā regulējumā Latvijā;
• lieliskas komunikācijas prasmes;
• teicamas latviešu valodas zināšanas, krievu valoda – sarunvalodas līmenī;
• teicamas iemaņas darbā ar datoru (Microsoft Office, datu bāzes, interneta pārlūkprogrammas);
• prasmes strādāt komandā;
• prasmes strādāt intensīvi un patstāvīgi organizēt savu darbu.
Paredzēts pilns darba laiks, 40 stundas nedēļā. Darbs Sedas pilsētas pārvaldē – Skolas laukumā 1, Seda, Strenču novads. Piedāvājam sociālās garantijas.
CV un motivācijas vēstuli sūtīt līdz 2017.gada 24. novembrim uz e-pasta adresi: socialais.dienests@strencunovads.lv vai iesniegt domes kancelejā (Valkas iela 16, Strenči) ar norādi Sociālās palīdzības organizatora vakancei