5.jūnijs – Valmieras novada pašvaldības vēlēšanas

Sestdien, 2021. gada 5. jūnijā, Latvijā norisināsies pašvaldību vēlēšanas, kas Latvijā notiek reizi četros gados jūnija pirmajā sestdienā. Tās būs īpašas Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Naukšēnu, Mazsalacas, Rūjienas, Strenču novadu pašvaldību iedzīvotājiem, jo atbilstoši administratīvi teritoriālajai reformai, būs jāizdara sava izvēle un jāievēl 19 Valmieras novada pašvaldības domes deputāti.  Līdz šim 8 pašvaldību domēs bija ievēlēti 94 deputāti.

Valmieras novada pašvaldības vēlēšanām ir iesniegti 9 saraksti ar 154 deputātu kandidātiem.

Uz vēlēšanām līdzi jāņem pilsoņa pase vai personas apliecība (eID) ar spēkā esošu termiņu.

Ierodoties uz vēlēšanām jāievēro epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 izplatības ierobežošanai:

1. Jāievēro distance – vismaz 2 metri;
  2. Jādezinficē rokas;
  3. Jāierodas ar sejas aizsargmasku;
  4. Ieteicams līdzi ņemt zilas tintes lodīšu pildspalvu.

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Melece

Valmieras pilsētas pašvaldības

Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas

vadītāja  Mob.tālr.: 26553317