“3td e-GRĀMATU bibliotēka”

Atpakaļ

Latvijas publisko bibliotēku lasītājiem jauna iespēja –

bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā.

Visās Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās šajā – 2019. – gadā lasītājiem tiek piedāvāts jauns, inovatīvs pakalpojums – “3td e-GRĀMATU bibliotēka” vietnē www.3td.lv . To nodrošina Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar SIA “Tieto Latvia”, apgādu “Zvaigzne ABC” un publiskajām bibliotēkām. No 7. janvāra ikvienam ir iespēja bez maksas lasīt latviešu autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Tā ir kopīgi īstenota iniciatīva, lai veicinātu grāmatu lasīšanu mūsdienīgā un ērtāk pieejamā veidā.

E-gramatas publiskajas bibliotekas 2019-01-08 INFO PRESEI

Par e-gramatu bibliotēku 20190104

Lietošanas noteikumi 20190104